Banery reklamowe Gliwice

Baner to jedno z popularniejszych rozwiązań reklamowych nie bez powodu. Siła jego sekretu tkwi nie tylko w łatwości, z jaką potrafi ściągnąć na siebie uwagę, ale też w różnorodności jego rodzajów, zapewniającej uniwersalność rozwiązań.

Krótko o najpopularniejszych rodzajach banerów

Najczęściej spotyka się banery na podkładzie typu frontlit. Naniesione na niego obrazy mogą wytrzymać kilka lat lub kilka dni, w zależności od potrzeb. W przypadku, kiedy reklama potrzebna jest tylko na chwilę, będzie to z pewnością najtańsza opcja. Banner można dostosować do rozmiaru przestrzeni dla niego przeznaczonej, planując czas jego ekspozycji, a także biorąc pod uwagę rodzaj i stopień oświetlenia. Dbając o uzależnioną od światła czytelność przekazu, można zastosować podkład matowy lub błyszczący, stawiając na brak połysku tam, gdzie odbite światło mogłoby przeszkadzać i wybierając połysk, który sprawdzi się lepiej w przypadku kolorowych kompozycji.

Chcąc uzyskać naprawdę zjawiskowy efekt kolorystyczny, warto rozważyć zakup banneru dwustronnego, którego powierzchnia odbija najmniejszą ilość światła, eksponując głębię kolorów o każdej porze dnia i nocy.

W przypadku, kiedy chcemy by nasz przekaz można było oglądać z więcej niż jednej strony, warto pomyśleć o banerze obustronnym. Skonstruowany jest tak, by nie przepuszczać światła, dzięki czemu sprawdzi się zawieszony nad głowami przechodniów i kierowców. Jego niewątpliwą zaletą jest wytrzymałość, poza tym nie ogranicza nas do jednego przekazu – bez problemu obie jego strony mogą nosić różne treści, nic nie ma prawa się przebić na druga stronę.

Jeżeli natomiast przepuszczanie światła i powietrza przez materiał będzie zaletą, a często tak przecież bywa, idealnym rozwiązaniem będzie podkład z siatki mesh. To niezbyt wytrzymały, ale bardzo lekki materiał, który może zakryć ogromne powierzchnie, jak ściana budynku wraz ze wszystkimi oknami przez które, dzięki jej zastosowaniu, wciąż będzie coś widać.

Kiedy warto stosować banery?

Dobry biznes, wbrew pozorom tworzą nie tylko ludzie, którzy są bezpośrednio w niego zaangażowani. Można mieć genialny pomysł, najlepszych fachowców i materiały najwyższej jakości, jednak to wszystko na nic może się nie zdać, jeżeli zabraknie najważniejszego – sposobu dotarcia do klienta, jakim jest przyciągająca uwagę, ciekawa i barwna reklama. Oczywiście, dla każdego rodzaju biznesu istnieją odpowiednie rozwiązania, jednak nie ma wątpliwości co do tego, że im coś większe, tym lepiej to widać. Tym, którzy dysponują wystarczającą ilością przestrzeni i dobrym pomysłem polecamy rozwiązanie, jakim jest baner reklamowy. Duży, barwny, zapadający w pamięć i przyciągający spojrzenia potencjalnych klientów.

Dlaczego warto zamówić banery w naszej firmie?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – dostarczamy najwyższej jakości rozwiązań, zawsze dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy pożądany efekt wizualny, odpowiedni dobór materiałów i dbałość o detale wykończenia. Zależy nam na zadowoleniu i zaufaniu naszych klientów, w końcu nic nie może być dla nas lepszą reklamą niż Twoja dobra reklama.