Rollupy Gliwice

Jak różna jest specyfika firm, tak różnorodna i dostosowana do zmieniających się często potrzeb pozostaje nasza oferta. Jeżeli uważacie Państwo, że drukowanie i rozdawanie setek ulotek nie przynosi wymiernych korzyści, a stacjonarny baner reklamowy wymaga zbyt dużych nakładów związanych z wynajęciem powierzchni, jeśli pozycjonowanie strony internetowej niewiele dało – nasza cyfrowa drukarnia proponuje rozwiązanie dla mobilnych
i praktycznych – rollup.

Czym jest rollup?

To najprościej rzecz ujmując stojak reklamowy, składający się z zadrukowanej powierzchni reklamowej (możecie Państwo sami zaprojektować jego treść lub zdać się na pomysły naszych grafików), umieszczonej w kasetach, których mechanizm wewnętrzny pozwala na zwijanie. Może być montowany na stelażu wspierającym, a wysięgnik reguluje wysokość, pozwalając na dopasowanie do określonego miejsca. Oferujemy różne wielkości rollupów oraz różnorodne materiały powierzchni reklamowej, dostosowane do warunków, w jakich mają zostać umieszczone. Są lekkie, nie zajmują miejsca w transporcie, dają mobilność. Konstrukcja pozwala na wymianę powierzchni reklamowej na inną, tak więc mogą służyć różnym kampaniom reklamowym w zależności od potrzeb.

Gdzie warto się reklamować przy pomocy rollupów?

Jeżeli często bierzecie Państwo udział w targach, wystawach i promocjach produktów, rollup jest idealnym rozwiązaniem. Reklamuje stoisko, wabi ciekawą szatą graficzną, daje podstawowe informacje o firmie, nie zajmuje wielkiej powierzchni i nie wymaga skomplikowanego montażu.
Jeżeli z kolei podstawą działalności jest dla Państwa prowadzenie konferencji, czy prezentacji, na których reklamujecie swój produkt, postawienie obok siebie rollupa stanowi doskonałe uzupełnienie przedstawianych treści. Może się przydać także przy spotkaniu biznesowym w większym gronie.

Rodzaje rollupów

W zależności od Państwa potrzeb można skorzystać z kilku konstrukcji rollupów.

  • light – lżejszych od standardowych
  • standard
  • strong – bardziej trwałych i stabilnych, o wzmocnionej konstrukcji, przydatnych szczególnie w warunkach wpływu czynników zewnętrznych, służących dłuższy czas
    i umożliwiających wielokrotną wymianę materiału.