Wizytówki Gliwice

Jeśli jesteś właścicielem mniejszej bądź większej firmy z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest zaprezentowanie własnej marki na dosłownie każdym polu – od najwyższej jakości świadczonych usług przez reklamę aż po… bezpośredni ślad jaki pozostawisz w pamięci Klienta jeszcze przed wykonaniem dla niego zlecenia. Dlatego nadal tak ważne jest posiadanie wizytówek firmowych, aby wręczyć je klientom na spotkaniu. Ta metoda przekazywania danych kontaktowych jest nadal używana i tak szybko nie przestanie.

Potencjalny klient nie zawsze ma możliwość już na starcie znaleźć naszą profesjonalną stronę internetową. Często dociera do nas zupełnie przypadkiem – nawet podczas zwykłej rozmowy w sklepie lub parku. Kiedy opowiadamy mu o tym, że zajmujemy się właśnie tym, czego szuka warto pod ręką mieć coś, co z nim zostanie i nie będzie to tylko dobre wrażenie, które na nim zrobimy. Niech w jego portfelu znajdzie się wizytówka – profesjonalna, nawiązująca kolorystyką i treścią do naszej branży, wykonana na eleganckim papierze i perfekcyjnie wykończona.

Te wszystkie cechy spełniają wizytówki zrealizowane przez nas. Udostępniamy naszym klientom szeroki katalog gotowych wzorów wizytówek, z którego mogą skorzystać i wybrać te najbardziej dopasowane do własnych potrzeb. Wzory dostępne w katalogu podlegają nieograniczonym modyfikacjom.

Chętnie podejmujemy się także zaprojektowania wizytówek bezpośrednio „pod klienta” zgodnie z oczekiwaniami. Wizytówki realizowane przez naszą firmę mogą mieć format typowy (85×55 mm lub 90x50mm), ale jesteśmy także otwarci na absolutne innowacje – w przypadku większego nakładu opracujemy format najbardziej dogodny dla klienta. 

Wizytówki realizowane są w rozmaitych kombinacjach ilościowych – od 100 do nawet 5000 sztuk. Druk odbywa się cyfrowo na najwyższej jakości papierze wizytówkowym o gramaturze 350g. Projektowane przez nas wizytówki mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne. Naszym klientom proponujemy także możliwość dodatkowego wykończenia w postaci zaokrąglonych rogów każdej wizytówki – zarówno wszystkich czterech jak i dwóch naprzemiennych bądź pojedynczych. Ponadto wizytówki wykonane u nas mogą być dodatkowo foliowane (jednostronnie bądź dwustronnie) celem ich zabezpieczenia i dodatkowego zintensyfikowania nasycenia koloru druku. W przypadku wyboru wzoru z dostępnych w naszym katalogu istnieje także możliwość realizacji w trybie ekspres!