Wycinka drzew na Śląsku – profesjonalnie, solidnie i uczciwie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalną wycinką drzew na terenie województwa śląskiego. Jeśli zachodzi taka potrzeba to do zlecania podchodzimy w sposób kompleksowy, a więc zaczynamy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności. Następnie przeprowadzamy wycinkę drzewa i sprzątamy teren z powstałych zanieczyszczeń, czyli pnia, gałęzi i liści. Podejmujemy się również trudnych zleceń, polegających chociażby na wycince drzew znajdujących się bardzo blisko budynku. Za sprawą doskonale wykwalifikowanego zespołu i bardzo dobrego zaplecza technicznego, zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Wycinka drzew Śląsk – czym dokładnie się zajmujemy?

Po wycięciu drzewa usuwamy cały materiał, a więc pień, gałęzie i liście. Ciecie wykonujemy jak najbliżej gruntu, czyli na pniu w miejscu, gdzie nie ma ziemi. W każdym przypadku jest to inna wysokość, nie mniej jednak licząc od poziomu gruntu nie powinna przekraczać 40 cm. Jeśli drzewo usuwane jest dlatego że koliduje z planami zagospodarowania terenu, a zatem to miejsce przeznaczone jest pod zabudowę, parking, drogę itp., to możemy również wyfrezować pozostały po wycięciu drzewa pień. Takie czynności przeprowadzamy także wtedy, gdy zleceniodawca nie chce by pień był widocznych, chociażby ze względów estetycznych. Takie frezowanie wykonujemy profesjonalnym sprzętem, a więc frezarką do pni. Po wykonaniu prac nie ma śladu, po tym że wcześniej rosło tu jakieś drzewo. Zakres swoich usług uzupełniamy również koronowaniem drzew, które polega na przycinaniu gałęzi – nawet do 1/3 objętości korony, wycinaniem suchych i połamanych gałęzi, oraz formowaniem lub cięciem technicznym koron drzew, które kolidują na przykład z liniami energetycznymi, telefonicznymi czy też sąsiadującymi budynkami.

Wycinka drzew na Śląsku – profesjonalnie, solidnie i uczciwie

Działamy na terenie całego Śląska, a więc: Katowic, Chorzowa, Bytomia, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i innych miejscowości. Swoje prace wykonuje w sposób uczciwy, solidny, ale i bezpieczny. W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową.